☎ 75 64 222 50
✉ intercom@ic-net.pl

Osoby, które chcą mieć sprzęt do gier muszą rozważyć dwie opcje: kupić stacjonarny PC lub zdecydować się na to, aby zaopatrzyć się w laptop. Rozwiać te wątpliwości można, odwiedzając przykładowo najbliższy sklep komputerowy w okolicy, m.in. laptopy jelenia góra. Jednak czy samo wybranie miejsca zakupu przybliży gracza do wyboru najlepszego laptopa do gier? Raczej, nie. Kupując notebooki jelenia góra, warto mieć własny obraz tego, jakie cechy są pożądane w sprzęcie. Gracz, we własnym zakresie może się zorientować, które parametry będą kluczowe do „odpalania” najnowszych gier. Parametr numer jeden, to procesor i karta graficzna. Bezpośrednio przed zakupem, warto przeczytać recenzje na specjalistycznych forach, oraz zobaczyć czy brak jest tutaj efektu wąskiego gardła. Parametr numer dwa to, pamięć RAM.

Obecnie, najkorzystniejsze rozwiązanie jako laptop dla gracza to kości w wersji DDR4. Większa liczba RAM, to szybszy komputer. Parametr numer trzy, to matryca. Optymalne rozwiązanie w tym przypadku powinno dotyczyć, wyświetlania obrazu jako rozdzielczość 1080p(Full HD). Przekątna w tej sytuacji, to tradycyjny wybór między 15 a 17 cali. Wymienione parametry, w przypadku laptopa dla gracza to nie wszystko. Oprócz tego, należy pomyśleć o tym, aby kupić specjalne dodatki. Ta kwestia, dotyczy zakupu klawiatury oraz myszki. Pierwsze urządzenie peryferyjne powinno być podświetlane. Myszka dla gracza to wydatek powyżej 50zł. Laptop dla gracza powinien być szczególnie dobrany ze względu na to, że jego rozbudowa może być kłopotliwa w odniesieniu do stacjonarnego Peceta.

Podzespoły komputerowe / Laptopy / Notebooki

Wybierz podgrupę
Ilość produktów
Notebooki
4
Baterie do notebooków
71
Notebooki - Akcesoria
2
Notebooki - stacje dokujące i replikatory
7
Podstawki pod notebooki
5
Torby / plecaki / walizki / etui
68
Uchwyty
2
Ekranowe filtry prywatyzujące
5

Przykładowe produkty z tej kategorii

Cena (brutto)
123,57 PLN
Cena (brutto)
126,32 PLN
Kolor produktu
Czarny
Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu
39,1 cm (15.4")
Typ obudowy
Aktówka
Materiały
Nylon
Waga produktu
570 g
Waga wraz z opakowaniem
590 g
Wymiary produktu (SxGxW)
410 x 60 x 320 mm
Szerokość palety
43 cm
Długość palety
73 cm
Wysokość palety
39 cm
Cena (brutto)
112,21 PLN
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju)
RoHS
Kolor produktu
Srebrny
Model
Bateria
Kompatybilność marki
DELL
Ilość
1
Napięcie baterii
11,1 V
Pojemność baterii
4400 mAh
Technologia baterii
Litowo-jonowa (Li-Ion)
Ilość baterii
6
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju)
RoHS

Torba do laptopa "Saola" firmy NATEC

Coraz częściej zamiast komputera stacjonarnego kupujemy laptopy. Ich zaletą jest możliwość ich przenoszenia. Oczywiście nie nosimy laptopa pod pachą. Do tego służą  specjalne torby do laptopów do nabycia w naszym sklepie komputerowym. Najważniejszym parametrem torby do laptopa jest wielk...

Czytaj dalej...