☎ 75 64 222 50
✉ intercom@ic-net.pl

Pełna oferta KAMSOFT dla przychodni i gabinetów lekarskich

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną przychodni i gabinetów lekarskich w oparciu o oprogramowanie firmy KAMSOFT S.A - wiodącego na polskim rynku producenta oprogramowania dla medycyny i farmacji. Specjalizujemy się w systemach: KS-SOMED, KS-PPS, KS-GLR, SerWUŚ.

Jesteśmy oficjalnym partnerem

Kamsoft
  • Sprzedajemy, wdrażamy i serwisujemy oprogramowanie KAMSOFT
  • Wspomagamy rozliczenia z NFZ
  • Zapewniamy pełną obsługę serwisową 4/7
  • Dostarczamy i serwisujemy sprzęt komputerowy, urządzenia fiskalne, drukarki oraz materiały eksploatacyjne
  • Przy stałych umowach gwarantujemy korzystne rabaty

Wspomagamy rozliczenia z NFZ

Rozliczenia z Narodowym Funduszem Zdrowia stały się zajęciem czasochłonnym i nie rzadko kłopotliwym. Proponujemy Państwu wsparcie tej czynności w pełnym zakresie, oczywiście może być to tylko pomoc w rozwiązaniu sporadycznych kłopotów lub kompleksowy nadzór procedury rozliczeń kontraktów zawartych z NFZ.

Pomagamy w procedurze konkursu ofert NFZ

Regularnie każdy ZOZ stara się o zawarcie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej. Zapewniamy nasze wsparcie w przygotowaniu oferty konkursowej i niezbędnej dokumentacji.

kontrakt

Oferta systemów KAMSOFT dla medycyny

W swojej ofercie posiadamy wyspecjalizowane systemy oprogramowania dla medycyny firmy KAMSOFT. Dostarczamy także niezbędny sprzęt komputerowy i urządzenia peryferyjne. Specjalizujemy się w obsłudze indywidualnych gabinetów lekarskich oraz małych i średnich przychodni w oparciu o systemy:

SerWUŚ

SerWUŚ umożliwia systematyczną Elektroniczną Rejestrację wyników Weryfikacji Uprawnień Świadczeniobiorców i co najważniejsze AUTOMATYCZNE (bez konieczności zbierania, nagrywania, przechowywania plików dostarczanych przez eWUŚ) wykorzystanie ich w procesie rozliczania świadczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia!

KS-PPS

Proste, niezawodne i szybkie rozliczanie wszystkich rodzajów kontraktów zawartych z NFZ, zgodnie z aktualnymi wymaganiami i formatami. Z KS-PPS można ponadto drukować recepty, prowadzić terminarz wizyt, prostą dokumentację.

KS-SOMED

Wielomodułowe narzędzie wspomagania pracy średnich i dużych przychodni specjalistycznych. Wyróżnia się rozbudowaną funkcjonalnością, pozwalającą na obsługę najważniejszych zagadnień organizacyjnych.

pomoc