☎ 75 64 222 50
✉ intercom@ic-net.pl

Serwis drukarek i kserokopiarek

Zajmujemy się kompleksową obsługą sprzętu drukującego. Nie tylko sprzedajemy drukarki i kopiarki ale także oferujemy profesjonalny serwis tych urządzeń.

90% usterek naprawiamy "od ręki"

 • 24 lat doświadczenia robi swoje. Nasi serwisanci posiadają wiedzę i doświadczenie pozwalające często naprawić kopiarkę podczas pierwszej wizyty.
 • Na magazynie posiadamy części zamienne do wielu popularnych modeli kopiarek, więc nie ma mowy o tygodniowym oczekiwaniu na ich sprowadzenie. Zapewniamy szybki i profesjonalny serwis kopiarek (Jelenia Góra).

Zapewniamy stałą opiekę

 • Monitorujemy stan techniczny Twoich urządzeń i staramy się przewidywać prawdopodobne usterki by móc szybko i skutecznie reagować.
 • Przy poważniejszych awariach dostarczamy urządzenia zastępcze by Twój biznes mógł działać bez niepotrzebnych przerw i utrudnień.
 • Oferowana naprawa drukarek (Jelenia Góra) oraz naprawa kopiarek (Jelenia Góra) odbędzie się szybko i pozwoli na rychłą kontynuację Twojej pracy.

Opieka PREMIUM

Dla naszych klientów biznesowych oferujemy specjalną opiekę PREMIUM, która korzystanie z urządzeń drukujących bez wszystkich związanych z tym problemów.

Co robisz Ty

Co robimy my

 • Raz na miesiąc opłacasz fakturę za faktyczną ilość kopii wykonanych w poprzednim miesiącu.
 • Bezpłatnie dostarczamy tonery.
 • Bezpłatnie dostarczamy wszystkie elementy eksploatacyjne: bębny, pasy transferu, itp
 • Bezpłatnie dokonujemy regularnych przeglądów urządzenia.
 • Bezpłatnie naprawiamy urządzenie.
 • Bezpłatnie dostarczamy urządzenie zastępcze na czas poważniejszych napraw.
 • Bezpłatnie przedłużamy gwarancję na urządzenie do 5 lat.

Technologia żelowa GELJET

Technologia żelowa została wprowadzona na rynek przez firmę Ricoh już w 2005r. Drukarka żelowa to drukarka o podobnej konstrukcji i działaniu jak drukarka atramentowa, jednak używa ona jednak na bazie żelu. Według producenta zaletami stosowania żelu w porównaniu do zwykłego tuszu stosowanego ...

Czytaj dalej...

Naprawa ploterów HP Jelenia Góra

Plotery firmy HP są bardzo popularne, szczególnie w małych i średnich firmach, biurach projektowych. W przypadku użytkowania takich urządzeń, ważne jest systematyczne dbanie o jego stan. Tak jak nasz samochód, ploter wymaga regularnych przeglądów i konserwacji. Najczęstszymi usz...

Czytaj dalej...

Udrażnianie głowicy w drukarkach Brother, HP, Canon, Epson

 Posiadasz uszkodzoną głowicę w drukarce lub ploterze? Nie jesteś zadowolony z jakości wydruku swojej drukarki? Nasz serwis Intercom udrożnia głowicę w drukarkach Brother, HP, Canon, Epson. Zadzwoń do naszego serwisu tel. 756422250 lub wyślij drukarkę pod adres : Intercom Serwis Drukarek Osiedl...

Czytaj dalej...

Wynajem komputerów, laptopów, projektorów, drukarek

Często się zdarza, że potrzebujemy komputer tylko na jakiś czas. Może to być konferencja, szkolenie czy oczekiwanie na zakończenie naprawy komputera. Rozwiązaniem jest wynajem komputerów, laptopów, projektorów i drukarek.  Nasz sklep nie tylko sprzedaje, ale też wynajmuje s...

Czytaj dalej...

Fachowa pomoc przy urzadzeniach elektronicznych