☎ 75 64 222 50
✉ intercom@ic-net.pl

Serwis drukarek i kserokopiarek

Zajmujemy się kompleksową obsługą sprzętu drukującego. Nie tylko sprzedajemy drukarki i kopiarki ale także oferujemy profesjonalny serwis tych urządzeń.

90% usterek naprawiamy "od ręki"

 • 25 lat doświadczenia robi swoje. Nasi serwisanci posiadają wiedzę i doświadczenie pozwalające często naprawić kopiarkę podczas pierwszej wizyty.
 • Na magazynie posiadamy części zamienne do wielu popularnych modeli kopiarek, więc nie ma mowy o tygodniowym oczekiwaniu na ich sprowadzenie. Zapewniamy szybki i profesjonalny serwis kopiarek (Jelenia Góra).

Zapewniamy stałą opiekę

 • Monitorujemy stan techniczny Twoich urządzeń i staramy się przewidywać prawdopodobne usterki by móc szybko i skutecznie reagować.
 • Przy poważniejszych awariach dostarczamy urządzenia zastępcze by Twój biznes mógł działać bez niepotrzebnych przerw i utrudnień.
 • Oferowana naprawa drukarek (Jelenia Góra) oraz naprawa kopiarek (Jelenia Góra) odbędzie się szybko i pozwoli na rychłą kontynuację Twojej pracy.

Opieka PREMIUM

Dla naszych klientów biznesowych oferujemy specjalną opiekę PREMIUM, która korzystanie z urządzeń drukujących bez wszystkich związanych z tym problemów.

Co robisz Ty

Co robimy my

 • Raz na miesiąc opłacasz fakturę za faktyczną ilość kopii wykonanych w poprzednim miesiącu.
 • Bezpłatnie dostarczamy tonery.
 • Bezpłatnie dostarczamy wszystkie elementy eksploatacyjne: bębny, pasy transferu, itp
 • Bezpłatnie dokonujemy regularnych przeglądów urządzenia.
 • Bezpłatnie naprawiamy urządzenie.
 • Bezpłatnie dostarczamy urządzenie zastępcze na czas poważniejszych napraw.
 • Bezpłatnie przedłużamy gwarancję na urządzenie do 5 lat.

Wynajem komputerów, laptopów, projektorów, drukarek

Często się zdarza, że potrzebujemy komputer tylko na jakiś czas. Może to być konferencja, szkolenie czy oczekiwanie na zakończenie naprawy komputera. Rozwiązaniem jest wynajem komputerów, laptopów, projektorów i drukarek.  Nasz sklep nie tylko sprzedaje, ale też wynajmuje s...

Czytaj dalej...

Dlaczego lepiej wydzierżawić kserokopiarke niż ją kupować.

 Jesteś zainteresowany dzierżawą kserokopiarki w Jeleniej Górze lub okolicach, zadzwoni: tel. 756422250   Dlaczego Dzierżawa Kserokopiarek Jest Lepszym Rozwiązaniem niż ich Zakup? W dzisiejszych czasach, kserokopiarki są nieodłącznym elementem wyposażenia większości biur i firm. Jed...

Czytaj dalej...

Dzierżawa kserokopiarek

Wraz z rozwojem firmy zachodzi potrzeba zakupu wydajnej, wielofunkcyjnej kserokopiarki. Zanim się zdecydujemy na takie urządzenie, kosztujące często wiele tysięcy z złotych, można wydzierżawić je na próbę. Innym powodem dzierżawy może być przedłużająca się naprawa już posiadanego sprzętu. W o...

Czytaj dalej...

Dzierżawa kserokopiarki Ricoh MP C3003

Najpopularniejsza kserokopiarka w dzierżawie. Wynajmij ją, zadzwoń pod numer 756422250. Przygotujemy ofertę skrojoną pod twoją firmę. Dzierżawa kserokopiarki w Jeleniej Górze, Kowarach, Karpaczu, Szklarskiej Porębie, Lubaniu, Zgorzelcu, Kamiennej Górze Bolesławcu, Legnicy Świdnicy i ok...

Czytaj dalej...

Fachowa pomoc przy urzadzeniach elektronicznych