☎ 75 64 222 50
✉ intercom@ic-net.pl

Serwis drukarek i kserokopiarek

Zajmujemy się kompleksową obsługą sprzętu drukującego. Nie tylko sprzedajemy drukarki i kopiarki ale także oferujemy profesjonalny serwis tych urządzeń.

90% usterek naprawiamy "od ręki"

 • 21 lat doświadczenia robi swoje. Nasi serwisanci posiadają wiedzę i doświadczenie pozwalające często naprawić kopiarkę podczas pierwszej wizyty.
 • Na magazynie posiadamy części zamienne do wielu popularnych modeli kopiarek, więc nie ma mowy o tygodniowym oczekiwaniu na ich sprowadzenie. Zapewniamy szybki i profesjonalny serwis kopiarek (Jelenia Góra).

Zapewniamy stałą opiekę

 • Monitorujemy stan techniczny Twoich urządzeń i staramy się przewidywać prawdopodobne usterki by móc szybko i skutecznie reagować.
 • Przy poważniejszych awariach dostarczamy urządzenia zastępcze by Twój biznes mógł działać bez niepotrzebnych przerw i utrudnień.
 • Oferowana naprawa drukarek (Jelenia Góra) oraz naprawa kopiarek (Jelenia Góra) odbędzie się szybko i pozwoli na rychłą kontynuację Twojej pracy.

Opieka PREMIUM

Dla naszych klientów biznesowych oferujemy specjalną opiekę PREMIUM, która korzystanie z urządzeń drukujących bez wszystkich związanych z tym problemów.

Co robisz Ty

Co robimy my

 • Raz na miesiąc opłacasz fakturę za faktyczną ilość kopii wykonanych w poprzednim miesiącu.
 • Bezpłatnie dostarczamy tonery.
 • Bezpłatnie dostarczamy wszystkie elementy eksploatacyjne: bębny, pasy transferu, itp
 • Bezpłatnie dokonujemy regularnych przeglądów urządzenia.
 • Bezpłatnie naprawiamy urządzenie.
 • Bezpłatnie dostarczamy urządzenie zastępcze na czas poważniejszych napraw.
 • Bezpłatnie przedłużamy gwarancję na urządzenie do 5 lat.

Dzierżawa kserokopiarek

Wraz z rozwojem firmy zachodzi potrzeba zakupu wydajnej, wielofunkcyjnej kserokopiarki. Zanim się zdecydujemy na takie urządzenie, kosztujące często wiele tysięcy z złotych, można wydzierżawić je na próbę. Innym powodem dzierżawy może być przedłużająca się naprawa już posiadanego sprzętu. W o...

Czytaj dalej...

Technologia żelowa GELJET

Technologia żelowa została wprowadzona na rynek przez firmę Ricoh już w 2005r. Drukarka żelowa to drukarka o podobnej konstrukcji i działaniu jak drukarka atramentowa, jednak używa ona jednak na bazie żelu. Według producenta zaletami stosowania żelu w porównaniu do zwykłego tuszu stosowanego ...

Czytaj dalej...

Naprawa ploterów HP Jelenia Góra

Plotery firmy HP są bardzo popularne, szczególnie w małych i średnich firmach, biurach projektowych. W przypadku użytkowania takich urządzeń, ważne jest systematyczne dbanie o jego stan. Tak jak nasz samochód, ploter wymaga regularnych przeglądów i konserwacji. Najczęstszymi usz...

Czytaj dalej...

Udrażnianie głowicy w drukarkach Brother, HP, Canon, Epson

 Posiadasz uszkodzoną głowicę w drukarce lub ploterze? Nie jesteś zadowolony z jakości wydruku swojej drukarki? Nasz serwis Intercom udrożnia głowicę w drukarkach Brother, HP, Canon, Epson. Zadzwoń do naszego serwisu tel. 756422250 lub wyślij drukarkę pod adres : Intercom Serwis Drukarek Osiedl...

Czytaj dalej...

Fachowa pomoc przy urzadzeniach elektronicznych